Зачекайте ....

Гірудотерапія у Першій Приватній Дитячій Поліклініці. П’явки – від тисячі недуг.

Чугайда Іван Іванович

12 Лютого 2019

#

Лікування п’явками (гірудотерапія) застосовується з давніх часів. У гробницях фараонів 18 династії (1567-1308 р. до нашої ери) були виявлені настінні малюнки з використанням п’явок. А видатний вчений, цілитель Абу Алі Ібн Сіна (Авіцена) (980-1037 рр) присвятив гірудотерапії цілий розділ у своєму відомому «Каноні лікарської науки».

Сьогодні це один із напрямків медицини, що стає дедалі популярнішим.

Лікувальний ефект гірудотерапії полягає у поєднанні кількох механізмів дії медичної п’явки.

Рефлекторний вплив зумовлений тим, що п’явка прокусує шкіру тільки в біологічно-активних точках акупунктури (як при голкотерапії), лікар лише направляє її до потрібної ділянки шкіри.
Механічна дія п’явки проявляється у смоктанні крові і т.з. «кровопусканні», яке триває від 4 до 24 годин і обумовлюється впливом впирскуваних разом зі слиною гірудину і дестабілази. Загалом пацієнт втрачає до 30 мл з однієї ранки. Це стимулює вироблення лімфоцитів, підвищення загального і місцевого імунітету. Біологічна дія викликається широкою гаммою біологічно активних речовин (біля 150), що потрапляють у кровоток і впливають на різні ланки патологічного процесу.

В основі всіх відомих захворювань лежать три фактори: порушення мікроциркуляції крові, набряк тканин та запальний процес. П’явка має здатність впливати на всі три. Висмоктуючи кров, вона зменшує набряк, гірудин розблоковує мікрокапіляри і покращує кровопостачання, інші ферменти знімають запальний процес. Фактично, п’явка – це єдиний медичний засіб, який впливає на всі механізми виникнення хвороб.

Медичні п’явки не водяться у болотах, їх вирощують на спеціальних біофермах і звідти постачають у спеціалізовані центри гірудотерапії. Перш ніж отримати сертифікат про можливість використання у медичних цілях, така п’явка має вирости до певного розміру і набрати необхідну вагу, інакше вона не матиме достатньої кількості цілющих ферментів. Важливо, що пацієнт не може інфікуватися через п’явку. Для гірудотерапії використовуються лише п’явки, які пройшли медичний контроль. Кожна п’явка застосовується лише один раз і знищується відразу після сеансу терапії, відтак ризик заразитися ВІЛ-інфекцією, вірусними гепатитами чи іншими хворобами, які передаються через кров, відсутній.
Укус п’явки нагадує укус комара.

Сьогодні гірудотерапію застосовують для лікування надзвичайно широкого спектру захворювань. Особливо ефективно з допомогою п’явок лікуються хронічні недуги. П’явка у таких випадках використовується і як окремий метод лікування, і в комплексі з медикаментозним, оскільки покращує засвоювання ліків. З іншого боку, гірудотерапію рекомендують після довгого медикаментозного лікування. П’явки очищують кров та печінку.

Особливо помічними є п’явки для лікування урологічних та гінекологічних захворювань (простатит, аденома простати, міоми матки, мастопатії, ендометріоз, кольпіти тощо), ендокринологічних (цукровий діабет, захворювання щитовидної залози, ожиріння), неврологічних (остеохондроз, радикуліти, головні болі та головокружіння будь-якого походження, внутрічерепна гіпертензія, мігрень, неврози, невралгії, безсоння тощо). З допомогою гірудотерапії ефективно лікуються також такі кардіологічні захворювання, як атеросклероз, стенокардія, гіпертонія, кардіосклероз, та гастроентерологічні: гастрит, дуоденіт, гепатоз, жовчокам’яна хвороба, холецистит, панкреатит. Жіноча неплідність внаслідок спайок маткових труб досить успішно лікується. Широко використовуються п’явки при лікуванні чоловічої імпотенції, якщо вона має органічний характер. П’явки є дуже ефективними, якщо порушення кровопостачання у статевих органах виникло внаслідок перенесених венеричних чи інфекційних захворювань.

З допомогою п’явок можна легко здолати хронічні захворювання, які виникають на алергічному підгрунті. Завдяки унікальному набору ферментів п’явка має здатність розривати циркулюючі імунні комплекси, які формуються під час алергічних реакцій і кількість яких визначає важкість перебігу. Таким чином, з допомогою гірудотерапії можна повністю вилікувати такі захворювання, як бронхіти, бронхіальну астму, алергічні риніти, алергічні кон’юнктивіти, атопічний дерматит, поліноз, кропив’янку. Наприклад, бронхіти у дітей минають за один-два прийоми.

Гірудотерапія дозволяє уникнути хірургічного втручання при варикозному розширенні вен. Втім, якщо вена дуже деформована, п’явка не поверне їй попередньої форми, але за рахунок здатності знімати заблокованість вен відновить нормальне кровопостачання. Зникнуть болі і затерпання в ногах. На ранніх стадіях варикозу після застосування п’явок вени «ховаються» повністю.

Завдяки особливому ферменту гіалуронідазі, який розщеплює білки і жири, п’явки використовують і в косметології для підтягування шкіри на проблемних ділянках тіла. Ефективно усуваються вугрі на обличчі та спині, в тому числі юнацькі.

П’явки можна прикладати незалежно від віку, фактично, від народження дитини.

Відносними протипоказаннями до застосування гірудотерапії вважаються розрідження крові, тобто схильність до кровотеч, анемії та дуже низький артеріальний тиск. Заборонено застосовувати п’явки при онкозахворюваннях.

Відтепер гірудотерапія доступна у Першій Приватній Дитячій Поліклініці.
Проводиться сертифікованим спеціалістом з вищою медичною освітою, з дотриманням усіх належних вимог.
Індивідуальний виважений підхід, детальна попередня консультація.

Запис та більше інформації: 095 21 31 504; 068 244 26 56.