Зачекайте ....

Як уникнути ГРВІ

15 Вересня 2017

#

Як відомо, хвороби вибирають «слабких», і ГРВІ не є винятком.

Запорукою несприйнятливості до вірусів є міцне фізичне здоров’я. Повноцінне харчування, прийом комплексних вітамінів, загартовування сприяють підвищенню резистентності організму.

Дуже важливі для дитини прогулянки на свіжому повітрі в поєднанні з рухливими іграми, тому небажано жертвувати ними на користь чергового заняття з репетитором.

Потрібно продумати раціон своєї дитини таким чином, щоб всі основні поживні речовини вона отримувала з їжею, при необхідності можна підключити БАДи. Мінімум напівфабрикатів та консервантів, максимум натуральних продуктів, свіжих овочів і фруктів – золоте правило здорового дитячого харчування.

Але не потрібно ставити перед собою стратегічну мету: забезпечити дітям існування без хвороб. Важливо розуміти, що, якщо дитина хворіє 1-2 рази за «простудний» сезон, при цьому одужання настає протягом тижня – це норма.  Організм при цьому набуває неоціненний досвід в боротьбі з вірусами. Так виробляється імунітет. Отриманий в ранньому віці, він буде оберігати дитину протягом всього її життя.