Зачекайте ....

Педіатричні Пакети: здорові діти – спокійні батьки!

24 Жовтня 2017

#

У всіх турботливих батьків з моменту появи малюка на світ найважливішим стає його здоров’я, фізичне та психологічне благополуччя. Це щоденна клопітка праця, необхідність постійного вибору і  прийняття важливих рішень, хвилювання і готовність зробити все можливе та неможливе, щоб дитина росла здоровою та щасливою.

Колектив Приватної Дитячої Поліклініки №1 повністю розділяє та підтримує  пріоритети здорового росту і гармонійного розвитку дитини. В умовах клініки розроблені та уже функціонують Педіатричні Пакети – спеціальні медичні програми спостереження дітей від народження до 3 років.

Пакетні програми сформовані на основі діючих наказів МОЗ України про патронаж та спостереження дітей, рекомендацій провідних спеціалістів галузі, з врахуванням потреб дітей кожного віку та їх індивідуальних особливостей.

Основною метою Педіатричних Пакетів є контроль за станом здоров’я дитини та проведення ефективних лікувально-профілактичних заходів.

Батьки мають гарантовану змогу своєчасно отримувати повну та достовірну  інформацію про:

– стан здоров’я дитини;

– рівень фізичного та психомоторного розвитку;

– правильність вигодовування і його корекцію;

– загрозу виникнення захворювання чи патологічних станів;

– виявлені на ранніх стадіях захворювання;

– вакцинацію;

– догляд, харчування, загартовування, розвиток дитини;

– подальшу тактику медичного спостереження та обстеження.

Наші комплексні Педіатричні Пакети мають чимало суттєвих переваг, які Ви неодмінно оціните:

– профілактична спрямованість усіх програм;

– можливість самостійно обрати довірених лікарів (як педіатра, так і вузьких спеціалістів), які спостерігатимуть        дитину на постійній основі;

– пріоритетність обслуговування – прийом у зручний для Вас день і час без черг, очікувань та нервувань.

– придбавши Пакет, Ви отримуєте сталу фіксовану ціну на всі послуги, що в нього включені.

– суттєва економія коштів, адже вартість Пакетів значно нижча, ніж вартість усіх їхніх послуг окремо.

– можливість обрати найкомфортніший для себе будь-який з трьох Пакетів: БАЗОВИЙ, ОПТИМАЛЬНИЙ або ІДЕАЛЬНИЙ.

– для зручності кожен Пакет розділений на роки, тому Ви легко можете обрати інший Пакет на наступний рік  (наприклад, для першого року придбати ПАКЕТ ІДЕАЛЬНИЙ, а наступного року змінити його на БАЗОВИЙ).

– приєднатись до Пакетних програм можуть дітки будь-якого віку до 3 років: і у рік, і у півтора, і у 2 тощо.

Хоча найкраще звернутись у Приватну Дитячу Поліклініку №1 ще до народження дитини: після безкоштовного консультування Ви оберете Пакет, що найкраще відповідає Вашим вимогам та запитам, вирішите всі організаційні формальності і будете спокійні за свого новонародженого малюка: його здоров’я – у дбайливих руках  уважних, розумних, відповідальних фахівців. Такий підхід аргументований ще й тим, що саме перший рік життя є особливо важливим та визначальним для дитини. В цей період налагоджується робота усіх систем і органів, встановлюється правильна взаємодія між ними, формується імунітет, гормональна система, відбувається стрімкий розвиток нервової системи. Ретельне спостереження лікарів у цей  період є вкрай важливим – це надійний контроль правильності усіх процесів розвитку та раннє виявлення будь-яких проблем, що дозволить впоратись з ними максимально легко і швидко.

Пропонуємо на вибір 3 комплексних Педіатричних Пакети, які орієнтовані на вікові особливості та потреби маленьких пацієнтів. В усі Пакети включені в різних обсягах консультації педіатра, вузьких спеціалістів, лабораторні обстеження та функціональна діагностика.

Пакет Педіатричний БАЗОВИЙ забезпечує базовий контроль за станом органів і систем дитини, що потребують найбільшої уваги та включає найнеобхідніші обстеження.

Пакет Педіатричний ОПТИМАЛЬНИЙ, окрім патронажу педіатра включає консультації  потрібних вузьких спеціалістів на кожному році життя та перелік додаткових обстежень.

Пакет Педіатричний ІДЕАЛЬНИЙ  гарантує детальний контроль за розвитком дитини, оскільки поєднує в собі постійний нагляд педіатра, неодноразові консультації вузьких спеціалістів та широкий перелік важливих аналізів та обстежень. На випадок потреби, Ви отримуєте в резерв 7 консультацій будь-яких спеціалістів клініки на Ваш вибір впродовж року.

Вартість Педіатричних Пакетів абсолютно доступна та адекватна, враховуючи, що вони забезпечують повний медичний супровід дитини.

Вам залишається лише зробити вибір!

Ви – обираєте, ми – гарантуємо професійне піклування та якісний медичний нагляд за здоров’ям і розвитком Вашого малюка!

Детальніше по кожному з пакетів тут: http://babyclinic.if.ua/nashi-poslugi/