Зачекайте ....

Послуга ЦІЛОДОБОВОГО виклику педіатра та ЛОРа

Орловська Руслана Миколаївна

23 Січня 2019

#

Коли хворіють діти – це ніколи не буває вчасним або очікуваним і завжди викликає хвилювання дорослих.

Але коли стан малюка погіршується ввечері або вночі, коли захворювання обирає вихідний або святковий день – це ще більше тривожить батьків.

Сімейний лікар чи вибраний педіатр у цей час не працюють, в телефонному режимі без огляду практично неможливо визначитись із правильним діагнозом та надати рекомендації по лікуванню.

Ситуація ускладнюється ще й тим, що дитина малого віку не подає скарг, не може пояснити, що її турбує і болить.

Розгублені батьки вагаються між викликом швидкої допомоги та поїздкою до найближчої лікарні. Втім, і ці варіанти можуть мати свої нюанси.

Виклик невідкладної медичної допомоги для огляду та призначення лікування не завжди доцільний, а поїздки з хворою дитиною, що температурить, у стаціонарні заклади не завжди необхідні та виправдані, і однозначно некомфортні.

З огляду на це, турбуючись про здоров’я та благополуччя наших маленьких пацієнтів, прислухаючись до побажань їхніх батьків, впроваджуємо у Приватній Дитячій Поліклініці №1 нову послугу.

Відтепер виїзд педіатра  та ЛОРа додому буде здійснюватись ЦІЛОДОБОВО: після завершення роботи Поліклініки, у вечірній, нічний час, у неділю, святкові та вихідні дні.

Викликавши педіатра додому, Ви забезпечите дитині своєчасну, кваліфіковану медичну допомогу. Після ретельного огляду лікар визначиться з попереднім діагнозом, надасть рекомендації по лікуванню та необхідному дообстеженню.

Ви збережете нерви та отримаєте відповіді на найактуальніші запитання. Якщо діагностоване захворювання або стан дитини потребуватимуть госпіталізації – не втратите дорогоцінний час!

Важливо, що огляд відбувається у комфортній, звичній для дитини домашній обстановці, тому проходить спокійно, без зайвих навантажень, транспортувань та стресів.

І ЩЕ ОДНА ЧУДОВА НОВИНА!

У вечірній та нічний час, святкові та вихідні дні виклики на дім здійснюватиме Орловська Руслана Миколаївна.

Досвідчений, грамотний, уважний лікар-педіатр, яка має досвід роботи на посаді лікаря-педіатра невідкладної допомоги у м. Київ.

А також – спеціалізацію та уже вагомий стаж роботи як дитячий отоларинголог (ЛОР-лікар).

З врахуванням того, що у дітей більшість захворювань перебігає з ураженням носо- і ротоглотки, вух (значна частина гарячок спричинені отитами, ангінами тощо) – огляд ЛОР-лікаря не просто доречний, а вкрай необхідний. І звільняє Вас від необхідності їхати на додаткову консультацію.

Варто зазначити, що Приватна Дитяча Поліклініка №1 – єдиний заклад у місті, що надає таку послугу.

Здоров’я дітей – наш основний, найважливіший пріоритет!

Виклики приймаються з 9.00 по 17.00 у робочі дні: 099 065 16 82;  068 731 87 64

У вечірній, нічний час будніх днів; суботу, неділю та святкові дні цілодобово: 068 884 37 73

Хай Ваші дітки ростуть здоровими та не хворіють!