Зачекайте ....

Захворювання дихальних шляхів

30 Вересня 2017

#

Зима – морозний і холодний час року, коли значно підвищується ризик захворіти на гострі респіраторні захворювання. Згідно зі статистикою, саме взимку загострюються ще й хронічні хвороби дихальної системи. В осінньо-зимовий період найбільш часто спостерігаються хвороби дихальної системи, пов’язані як з перепадом температур в будинку і на вулиці, так і з вдиханням холодного повітря.

Ні для кого не секрет, що ГРЗ і ГРВІ стають найчастішим діагнозом взимку, особливо у дітей, імунітет яких ще не досить розвинений. Ситуація ускладнюється тим, що респіраторні захворювання в деяких випадках можуть протікати з ускладненнями – пневмонією і затяжним бронхітом.

Проте не потрібно думати, що хворобам дихальної системи неможливо запобігти.  Можна застосовувати комплекс заходів, здатних  вберегти від хвороб суворої зими. Навіть у звичайних умовах імунітет людини може захистити її від вірусів і інфекцій, а численні додаткові заходи допоможуть йому в цьому.

Багато людей навіть не підозрюють, що страждають хронічною формою фарингіту, риніту, тонзиліту, синуситу та інших респіраторних захворювань, вважаючи, що кожен раз хворіють заново. Однак саме низька температура повітря на вулиці, перепади вологості, поширення вірусів грипу та ГРВІ стають поштовхом до загострення захворювання.